![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografier 11654599
*
nr 1165 4599
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bladets mått: 36x60,200-upplaga
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 20:04:27
- Konstnär/Designer
Nito Vega
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
Läs mer om Nito Vega
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier nito vega svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:49
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:41
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 19:35
*
Nito Vega
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
Läs mer om Nito Vega
nr 1165 4599
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bladets mått: 36x60,200-upplaga
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Konstnär/Designer
Nito Vega
Nito Vega, svensk-argentinsk mÃ¥lare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.Läs mer om Nito Vega
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier nito vega svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:49 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:41 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 19:35