KONST / Litografier / Färglitografier 11654599
*
nr 1165 4599
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bladets mått: 36x60,200-upplaga
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 20:04:27
- Konstnär/Designer
Nito Vega
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
Läs mer om Nito Vega
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier nito vega svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:16
*
Nito Vega
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
Läs mer om Nito Vega
nr 1165 4599
Nito Vega
(f. 1961), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bladets mått: 36x60,200-upplaga
Nito Vega, svensk-argentinsk målare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Konstnär/Designer
Nito Vega
Nito Vega, svensk-argentinsk mÃ¥lare född i Argentina 1961, numera bosatt i Uppsala.Läs mer om Nito Vega
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier nito vega svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:16



